Zakład Pogrzebowy Pabianice

Zakład Pogrzebowy Pabianice

Zakład Pogrzebowy Pabianice świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie województwa Łódzkiego.

Firma pogrzebowa B&B została założona w roku 1991. Firma Pogrzebowa B&B w Pabianicach realizuje również przewozy zmarłych do chłodni. W przypadku nagłej śmierci bliskich poważnym problemem formalnym i logistycznym okazuje się szybki transport zmarłego do chłodni lub pochowania.

Zakład Pogrzebowy B&B w Pabianicach posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej usłudze pogrzebowej. Usługi Pogrzebowe B&B w Pabianicach to w szczególności kompleksowa obsługa pogrzebów, eksportacja osób zmarłych, kremacje, bogata oferta urn i trumien, luksusowy karawan pogrzebowy, wieńce i wiązanki pogrzebowe i inne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Udzielamy bezpłatnych informacji i porad. Pomagamy Państwu już w pierwszych, trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Specjalista pomoże Państwu dokonać wyboru trumny, urny, tabliczki pogrzebowej, wieńca pogrzebowego. Dopełni wszelkich formalności USC, ZUS. Wydrukujemy i rozwiesimy klepsydry, oferujemy również usługi mistrza ceremonii pogrzebowej oraz muzyków ( skrzypek ,trębacz).

Firma Pogrzebowa oferuje możliwość kredytowania kosztów usług pogrzebowych w ramach zasiłku pogrzebowego, wynoszącego obecnie ok 4.000,00 zł.

Biuro Usług Pogrzebowych B&B w Pabianicach oferuje swoje usługi na terenie całego miasta Pabianic oraz w jego okolicach. Służymy wsparciem pod całodobowym numerem telefonu +48 509 236 824. Bez względu na okoliczności pracownicy zakładu pogrzebowego w Pabianicach dołożą wszelkich starań, aby te trudne dla Państwa chwile upłynęły bez zbędnego obarczania się problemami związanymi z organizacją pogrzebu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą . Wybór zakładu nie należy do łatwych, zwłaszcza że decyzję musimy podjąć w bardzo niecodziennej sytuacji.

Rodzina osoby zmarłej zlecająca nam usługę otaczana jest przez nas współczuciem, wsparciem i zrozumieniem, dlatego, że nasz zawód tratujemy jako służbę, i tylko tam, gdzie istnieje pojęcie tego wyrażenia, tam jest miejsce na szacunek i cześć dla ciała ludzkiego. Ostatnia posługa winna odbywać się godnie, a w tak trudnych chwilach dla rodziny, nasz zakład pogrzebowy w Pabianicach i jego pracownicy zachowują takt i okazują rodzinom wszechstronną pomoc i wsparcie.

zakład pogrzebowy Pabianice B&B

Zakład pogrzebowy Pabianice

Organizowane przez nas ceremonie mogą mieć wszelaki charakter, zarówno pogrzebu tradycyjnego jak i pogrzebu połączonego z kremacją. Wszelkie uroczystości pogrzebowe mogą odbywać się w dowolnym obrządku, w takim, jaki wyznawała Osoba Zmarła lub w takim, jakiego życzą sobie Jej Rodzina i Bliscy. Pogrzeb może mieć charakter zarówno religijny, jak i świecki.

Dodaj komentarz